O Kancelarii

Kancelaria Adwokacka Pauliny Jabłonowskiej kieruje swoją ofertę zarówno do klientów biznesowych, jak  i klientów indywidualnych.

Adwokat Gdynia - Bogate doświadczenie oraz zaangażowanie w każdą sprawę gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług prawnych. Powierzając swoją sprawę Kancelarii mogą Państwo liczyć na rzetelną pomoc prawną przy podejmowaniu decyzji biznesowych, jak również decyzji osobistych.

Kancelaria świadczy skuteczną pomoc prawną w sprawach z zakresu prawa cywilnego, w tym m. in. prawa rodzinnego i spadkowego, odszkodowań, prawa handlowego, prawa karnego oraz prawa administracyjnego.    

Kancelaria Adwokacka Gdynia współpracuje z prawnikami zagranicznymi, tym samym jest w stanie zapewnić swoim Klientom szybkie i efektywne wsparcie również w sprawach transgranicznych.

Usługi Kancelarii oferowane są w języku polskim, angielskim oraz hiszpańskim. Ponadto, Kancelaria zapewnia tłumaczenia na inne języki.

O mnie 

Adwokat Gdynia Paulina Jabłonowska -  jestem członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej  od 2011r.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie prawa cywilnego, karnego, administracyjnego oraz gospodarczego.

Zdobyta za granicą edukacja (Universidad de Zaragoza, Hiszpania oraz Pace University, Nowym York, USA) oraz praktyka (Kancelaria Adwokata Francisco Polo Blasco w Zaragozie, Hiszpanii) pozwala mi  na co dzień myśleć i działać w kontekście globalnym, w szczególności w zakresie  najbardziej złożonych zagadnień prawnych.

Nie obawiam się podejmować spraw skomplikowanych i nietypowych. Proponuję klientom przejrzyste i zrozumiałe wyjaśnienie problemów prawnych oraz nieszablonowe rozwiązania.

Oferuję profesjonalną pomoc procesową przed wszystkimi sądami i urzędami w Polsce, a także, przy współpracy z prawnikami zagranicznymi, pomoc w sprawach transgranicznych.

Mając świadomość dynamiki obrotu gospodarczego, niezwykłego bogactwa zdarzeń i zjawisk zachodzących w ramach tego obrotu, biorę systematycznie udział w szkoleniach branżowych oraz konferencjach, w tym również międzynarodowych.  

Posługuję się biegle językiem angielskim i hiszpańskim.

Jestem uczestnikiem Legal Market Day 2017 - Konferencja nowoczesnych prawników

Zapraszam na mój profil:

Facebook FanPage

LinkedIn Profil